آیا دلیل کمتر یا بیشتر بودن تعداد صفحات کتاب ها در سایت اینجاپلاس به معنی کامل نبودن متن کتاب است؟

خیر، تمامی کتاب های ارائه شده در اینجاپلاس بدون هیچ گونه سانسور یا حذفیات بوده و نسخه ی اصلی کتاب در اختیارتان قرار می گیرد.

پس دلیل این تفاوت در صفحات با سایت آمازون یا ناشر چیست؟

کتاب های اینجاپلاس به صورت مستقیم از سایت آمازون یا ناشر آن ها تهیه می شوند. فرمت کتاب ها اغلب کیندل (AZW3) یا Epub است. با توجه به تقاضا برای فایل های PDF، این نسخه از کتاب ها نیز تهیه می گردند. 

 

فایل های کیندل یا ایپاب برای تبلت و موبایل مناسب تر و همچنین بدون صفحه بندی هستند. ( نیازی به شماره صفحه ندارند و با توجه به سایز Screen دستگاه شما تعداد صفحات آن ها مشخص می شود.

 

حال بعد از تبدیل فرمت کتاب از نسخه ی اورجینال کیندل یا Epub به PDF ممکن است با توجه به اندازه ی فونت و یا قطع کتاب تعداد صفحات در فایل PDF تغییر کند. 

 

خیالتان از این بابت راحت باشد و نیاز نیست از تفاوت تعداد صفحات کتاب های چاپ شده در سایت آمازون یا ناشر با کتاب های الکترونیکی ارائه شده در سایت اینجاپلاس نگران شوید.

برای اطمینان می توانید فهرست مطالب کتاب ها را در پیش نمایش آن ها مشاهده کنید. پیش نمایش در قسمت توضیحات تکمیلی کتاب ها قرار دارد.

در این مثال می توانید تغییر تعداد کلمات در هر صفحه از کتاب های کیندل و Epub را در سایز های مختلف مشاهده کنید:

یک نمونه دیگر در اپلیکیشن ReadEra

در  این تصویر می توانید یک کتاب با نسخه ی Epub را مشاهده کنید که تعداد صفحات آن با چرخش صفحه ی گوشی به صورت خودکار تغییر می کند.

بعد از چرخش تصویر با توجه به تغییر سایز صفحه نمایش گوشی، تعداد صفحات کتاب بیشتر می شوند. 

تعداد صفحات درج شده در قسمت اطلاعات کتاب های الکترونیکی اینجاپلاس

بر خلاف کتاب های کیندل و Epub، تعداد صفحات کتاب های PDF همیشه و در تمامی دستگاه ها یکسان است. بعد از تبدیل و تهیه نسخه ی PDF کتاب ها با توجه به سایز فونت و قطع انتخاب شده، تعداد صفحات برای کتاب های PDF مشخص می شود. تعداد صفحات در محصولات اینجاپلاس از روی فایل نهایی PDF در قسمت محصولات درج می شود.

اگه سوالات بیشتری توی ذهنت هست می تونی از ما بپرسی

الهه رحمانی پشتیبان سایتِ. اگه نیاز به راهنمایی بیشتر داری بهت کمک می کنه. چت آنلاین سایت یا رو این شماره باهاش در ارتباط باش :

۰۹۳۶ ۶۲۰ ۳۹۵۶

Telegram ID: Injaplusbook