|

دیگر نیاز نیست منتظر بمانید که آیا کتاب مورد نظرتان در ایران چاپ بشود یا نه. حتی اگر یک روز از تاریخ انتشار آن گذشته باشد. با استفاده از خدمات آنلاین چاپ کتاب اینجاپلاس، می توانید نسخه چاپی کتاب مورد نظرتان را در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ی مناسب دریافت کنید. کافیست نام کتاب را از طریق چت آنلاین، واتس اپ و یا فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید. همکاران ما در واحد کتاب های چاپی، خیلی سریع به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نسخه چاپی کتاب کافیست از قسمت چت آنلاین سایت اقدام کنید. ما امکان چاپ تمامی کتاب های سایت آمازون ( بیش از ۱۰ میلیون کتاب ) را داریم. فقط کافیست نام و یا لینک کتاب را برای ما ارسال کنید. همچنین در صورتی که خودتان فایل با کیفیت مناسب چاپ کتاب را در اختیار دارید نیز می توانید فایل را  برای ما ارسال و نسخه چاپ شده با کیفیت آن را دریافت کنید.

ما در تمام مراحل چاپ کتاب استانداردهای لازم را رعایت و در واحد کنترل کیفی اشکالات احتمالی را قبل از ارسال بررسی و رفع می کنیم. اما اگر بنا به هر دلیلی از کیفیت صحافی و چاپ کتاب راضی نبودید می توانید از گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه اینجاپلاس استفاده کنید. کسب اطلاعات بیشتر…

نمونه کتاب های چاپ شده توسط اینجاپلاس ( برای بزرگنمایی، تصاویر را انتخاب کنید)

رضایت مشتریان اینجاپلاس

ساعات پاسخ گویی به درخواست های شما : ۹ صبح الی ۲ بامداد ( چت آنلاین و واتس اپ )

برای ارسال درخواست چاپ کتاب از طریق چت آنلاین سایت و واتس اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲ بامداد اقدام کنید. در خارج از زمان اعلام شده هم می توانید از طریق فرم ثبت درخواست چاپ کتاب درخواستتان را ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشیم.

برای ثبت درخواست چاپ کتاب می توانید از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

کمتر از ۱۰ دقیقه درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام می کنیم.

نام لاتین کتاب را بنویسد
غیر ضروری - می توانید لینک کتاب در سایت آمازون، سایت ناشر و یا درخواست خود را بنویسید.
سفارش آنلاین چاپ کتاب