|

از اینکه همیشه در موبایل و لپ تاپ کتاب می خوانید خسته شده اید؟

دیگر نیاز نیست منتظر بمانید که آیا کتاب مورد نظرتان در ایران چاپ بشود یا نه. حتی اگر یک روز از تاریخ انتشار آن گذشته باشد. با استفاده از خدمات آنلاین چاپ کتاب های زبان اصلی اینجاپلاس، می توانید نسخه چاپی کتاب مورد نظرتان را بدون حذفیات و در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ی مناسب دریافت کنید. کافیست نام یا لینک کتاب در سایت آمازون را از طریق چت آنلاین یا واتس اپ، تلگرام، پیامک به شماره ی (۰۹۳۶۶۲۰۳۹۵۶) ارسال کنید. همچنین می توانید با تکمیل فرم درخواست نسخه ی چاپی در انتهای این صفحه نیز اقدام کنید. همکاران ما در واحد کتاب های چاپی، خیلی سریع به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نسخه چاپی کتاب کافیست از قسمت چت آنلاین سایت اقدام کنید. ما امکان چاپ تمامی کتاب های سایت آمازون ( بیش از ۱۰ میلیون کتاب ) را داریم. فقط کافیست نام و یا لینک کتاب را برای ما ارسال کنید. همچنین در صورتی که خودتان فایل با کیفیت مناسب چاپ کتاب را در اختیار دارید نیز می توانید فایل را  برای ما ارسال و نسخه چاپ شده با کیفیت آن را دریافت کنید.

ما در تمام مراحل چاپ کتاب استانداردهای لازم را رعایت و در واحد کنترل کیفی اشکالات احتمالی را قبل از ارسال بررسی و رفع می کنیم. اما اگر بنا به هر دلیلی از کیفیت صحافی و چاپ کتاب راضی نبودید می توانید از گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه اینجاپلاس استفاده کنید. کسب اطلاعات بیشتر…

نمونه کتاب های چاپ شده توسط اینجاپلاس ( برای بزرگنمایی، تصاویر را انتخاب کنید)

رضایت مشتریان اینجاپلاس

بله اگر خودتان فایل با کیفیت و مناسب چاپ یک کتاب را در اختیار داشته باشید، امکان چاپ آن توسط اینجاپلاس وجود دارد. برای بررسی و محاسبه ی قیمت می توانید کتاب را برای همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارشات ارسال کنید. از طریق چت آنلاین سایت می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

بله اگر شما در هنگام درخواست چاپ کتاب طرح جلد مورد نظرتان را به ما اعلام کنید، طراحی جلد کتاب شما را با توجه به سلیقه ی شما انجام خواهیم داد. فقط در نظر داشته باشید جلد انتخابی شما باید به صورت رسمی منتشر شده باشد. بعضی از کتاب ها به خاطر تفاوت ناشر آن ها ممکن است دارای چندین طرح جلد باشند. در صورت عدم انتخاب جلد کتاب ما به صورت پیشفرض بهترین طراحی را برای جلد کتاب انتخاب خواهیم کرد.

بله، در هنگام ثبت سفارش می توانید نوع صحافی و رنگ متن داخل کتاب را انتخاب کنید. 

ساعات پاسخ گویی به درخواست های شما : هر روز حتی روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۲ بامداد ( چت آنلاین و واتس اپ، تلگرام و پیامک )

لطفاً برای ارسال درخواست چاپ کتاب از طریق چت آنلاین سایت، واتس اپ، تلگرام و پیامک از ساعت ۹ صبح الی ۲ بامداد اقدام کنید. در خارج از زمان اعلام شده هم می توانید از طریق فرم ثبت درخواست چاپ کتاب درخواستتان را ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشیم.

برای ثبت درخواست چاپ کتاب می توانید از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

کمتر از ۱۰ دقیقه درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام می کنیم.

نام لاتین کتاب را بنویسد
غیر ضروری - می توانید لینک کتاب در سایت آمازون، سایت ناشر و یا درخواست خود را بنویسید.
سفارش آنلاین چاپ کتاب