|

آخرین کتاب های صوتی اضافه شده :

لذت گوش دادن به کتاب های زبان اصلی
اگر فرصت خواندن کتاب های زبان اصلی را ندارید، گوش دادن به کتاب های صوتی در زمان های مرده می تواند بسیار مفید باشد. زمانی که در مسیر رفتن به سر کارتان هستید یا در حال انجام دادن کارهای روتین، یا قبل از اینکه بخوابید، می توانید یک کتاب گوش کنید. کتاب های صوتی جدا از اینکه می توانند سرگرم کننده باشند برای تقویت مهارت لسنینگ نیز مفید هستند. همچنین با گوش دادن به کتاب های تخصصی می توانید مهارت های خود را نیز ارتقاء دهید.

آخرین دسته بندی های اضافه شده :

لذت گوش دادن به کتاب های زبان اصلی
اگر فرصت خواندن کتاب های زبان اصلی را ندارید، گوش دادن به کتاب های صوتی در زمان های مرده می تواند بسیار مفید باشد. در حین سفر، زمانی که در مسیر رفتن به سر کارتان هستید یا در حال انجام دادن کارهای روتین، یا قبل از اینکه بخوابید، می توانید به یک کتاب صوتی گوش دهید. کتاب های صوتی جدا از اینکه می توانند سرگرم کننده باشند برای تقویت مهارت لسنینگ نیز مفید هستند. همچنین با گوش دادن به کتاب های تخصصی می توانید مهارت های خود را نیز ارتقاء دهید.
خرید بدون محدودیت
بدون محدودیت و با هزینه ای مقرون به صرفه کتاب های زبان اصلی مورد علاقه تان را تهیه کنید.
دسترسی مستقیم به فایل کتاب های صوتی
بعد از خرید کتاب های صوتی زبان اصلی از اینجاپلاس به راحتی می توانید فایل آن ها را دانلود کنید. بدون محدودیت کتاب ها را در موبایل، تبلت، لپ تاپ و... کپی و گوش کنید.

برای خرید کتاب های صوتی زبان اصلی از چه طریقی اقدام کنم؟

برای خرید کتاب های صوتی کافیست نام کتاب را از طریق چت آنلاین سایت برای ما ارسال کنید. همچنین می توانید در تلگرام، واتس اپ یا پیامک درخواست تان را به شماره ی ۰۹۳۶۶۲۰۳۹۵۶ ارسال کنید. ما در سریع ترین زمان ممکن درخواست شما را پیگیری و در صورتی که ناشر کتاب نسخه ی صوتی آن را ارائه کرده باشد ابتدا آن را تهیه و سپس لینک دانلود را برایتان ارسال می کنیم.

نمونه کتاب صوتی

۰:۰۰ / ۰:۰۰
Atomic Habits