|

از اینکه همیشه در موبایل و لپ تاپ کتاب می خوانید خسته شده اید؟

دیگر نیاز نیست منتظر بمانید که آیا کتاب مورد نظرتان در ایران چاپ بشود یا نه. حتی اگر یک روز از تاریخ انتشار آن گذشته باشد. با استفاده از خدمات آنلاین چاپ کتاب های زبان اصلی اینجاپلاس، می توانید نسخه چاپی کتاب مورد نظرتان را بدون حذفیات و در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ی مناسب دریافت کنید. کافیست نام یا لینک کتاب در سایت آمازون را از طریق چت آنلاین یا واتس اپ، تلگرام، پیامک به شماره ی (۰۹۳۶۶۲۰۳۹۵۶) ارسال کنید. همچنین می توانید با تکمیل فرم درخواست نسخه ی چاپی در انتهای این صفحه نیز اقدام کنید. همکاران ما در واحد کتاب های چاپی، خیلی سریع به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نسخه چاپی کتاب کافیست از قسمت چت آنلاین سایت اقدام کنید. ما امکان چاپ تمامی کتاب های سایت آمازون ( بیش از ۱۰ میلیون کتاب ) را داریم. فقط کافیست نام و یا لینک کتاب را برای ما ارسال کنید. همچنین در صورتی که خودتان فایل با کیفیت مناسب چاپ کتاب را در اختیار دارید نیز می توانید فایل را  برای ما ارسال و نسخه چاپ شده با کیفیت آن را دریافت کنید.

ما در تمام مراحل چاپ کتاب استانداردهای لازم را رعایت و در واحد کنترل کیفی اشکالات احتمالی را قبل از ارسال بررسی و رفع می کنیم. اما اگر بنا به هر دلیلی از کیفیت صحافی و چاپ کتاب راضی نبودید می توانید از گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه اینجاپلاس استفاده کنید. کسب اطلاعات بیشتر…

نمونه کتاب های چاپ شده توسط اینجاپلاس ( برای بزرگنمایی، تصاویر را انتخاب کنید)

رضایت مشتریان اینجاپلاس

بله اگر خودتان فایل با کیفیت و مناسب چاپ یک کتاب را در اختیار داشته باشید، امکان چاپ آن توسط اینجاپلاس وجود دارد. برای بررسی و محاسبه ی قیمت می توانید کتاب را برای همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارشات ارسال کنید. از طریق چت آنلاین سایت می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

بله اگر شما در هنگام درخواست چاپ کتاب طرح جلد مورد نظرتان را به ما اعلام کنید، طراحی جلد کتاب شما را با توجه به سلیقه ی شما انجام خواهیم داد. فقط در نظر داشته باشید جلد انتخابی شما باید به صورت رسمی منتشر شده باشد. بعضی از کتاب ها به خاطر تفاوت ناشر آن ها ممکن است دارای چندین طرح جلد باشند. در صورت عدم انتخاب جلد کتاب ما به صورت پیشفرض بهترین طراحی را برای جلد کتاب انتخاب خواهیم کرد.

بله، در هنگام ثبت سفارش می توانید نوع صحافی و رنگ متن داخل کتاب را انتخاب کنید. 

ساعات پاسخ گویی به درخواست های شما : هر روز حتی روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۲ بامداد ( چت آنلاین و واتس اپ، تلگرام و پیامک )

لطفاً برای ارسال درخواست چاپ کتاب از طریق چت آنلاین سایت، واتس اپ، تلگرام و پیامک از ساعت ۹ صبح الی ۲ بامداد اقدام کنید. در خارج از زمان اعلام شده هم می توانید از طریق فرم ثبت درخواست چاپ کتاب درخواستتان را ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشیم.

برای ثبت درخواست چاپ کتاب می توانید از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

کمتر از ۱۰ دقیقه درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام می کنیم.

نام لاتین کتاب را بنویسد
غیر ضروری - می توانید لینک کتاب در سایت آمازون، سایت ناشر و یا درخواست خود را بنویسید.
سفارش آنلاین چاپ کتاب

سوالات متداول

خیر، تمامی کتاب ها بدون هیچ گونه تغییر یا حذف مطالب داخلی آنها، چاپ می شوند. 

با استفاده از خدمات چاپ آنلاین کتاب های زبان اصلی اینجاپلاس نیاز نیست منتظر بمانید تا ببینید آیا بالاخره کتاب موردنظرتان در ایران چاپ می شود یا خیر. هر زمان که درخواست دهید در سریع ترین زمان ممکن کتاب شما را چاپ و هر کجای کشور باشید از طریق پست و به صورت رایگان برایتان ارسال می کنیم. 

خرید کتاب به صورت مستقیم از سایت آمازون در ایران امکان پذیر نیست. اگر هم بتوانیم این کار را انجام دهیم نیاز است حدوداً بیش از دو ماه برای ارسال کتاب به ایران صبر کنیم تا بدستمان برسد. البته هزینه ی دلاری خرید کتاب + هزینه ارسال، گمرک و... را نیز باید در نظر بگیریم. 

شما می توانید با استفاده از خدمات چاپ آنلاین اینجاپلاس کتاب های مورد نظرتان را به صورت ریالی و تا یک دهم قیمت آن در سایت آمازون تهیه کنید. با تضمین کیفیت نزدیک به مشابه آن کتاب در سایت آمازون.

پس از دریافت کتاب در صورت وجود هر گونه مشکل در آن می توانید از گارانتی کتاب های چاپ شده استفاده کنید. کسب اطلاعات بیشتر...

خیر. تقریباٌ تمامی کتاب های زبان اصلی که ناشر نسخه الکترونیکی آن ها را منتشر کرده باشد توسط مجموعه ی اینجاپلاس قابل تهیه هستند. برای ثبت سفارش کافیست نام کتاب، نام نویسنده و یا لینک کتاب در سایت آمازون را برای ما ارسال کنید. البته اگر خودتان فایل با کیفیت کتاب را که برای چاپ مناسب باشد در اختیار داشته باشید این امکان وجود دارد که از فایل خودتان برای چاپ کتاب اقدام کنیم.

بله. در صورتی که به صورت رسمی توسط ناشر چند طرح جلد متفاوت ارائه شده باشد می توانید به دلخواه طرح مورد نظر خود را برای جلد کتاب انتخاب کنید. برای این منظور کافیست در زمان ثبت سفارش طرح مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید.

بله در صورت وجود مشکلات احتمالی می توانید از گارانتی کتاب های چاپی استفاده کنید. شرایط گارانتی را می توانید  اینجا  مطالعه کنید. 

از آنجایی که چاپ تک جلد اختصاصی کتاب کاری زمانبر و همچنین پیچیده تر از چاپ عمده ی کتاب است ( برای هر کتاب به صورت اختصاصی باز طراحی جلد، فهرست و صفحه آرایی کتاب و... ) ما در مرحله ی کنترل کیفی مشکلات احتمالی بعد از چاپ را بررسی می کنیم. چرا که اعتقاد داریم بعد از این همه انرژی و زمانی که برای آماده سازی کتاب ها صرف می کنیم نباید در نهایت باعث دلسردی و عدم رضایت مشتریانمان شود. 

قبل از ارسال سفارشات در مرحله ی کنترل کیفی تمامی کتاب ها مجدد بررسی می شوند و در صورت وجود هر گونه مشکل کتاب ها اصلاح و برای ارسال آماده می شوند. اما اگر به علت خطای انسانی مشکل احتمالی وجود داشته باشد شرایطی را قرار داده ایم تا بتوانید از گارانتی کتاب های چاپ شده بهره مند شوید.

با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب های زبان اصلی امکان چاپ تمامی آن ها از قبل امکان پذیر نمی باشد. ( به طور مثال بیش از ۳۲ میلیون کتاب در سایت آمازون وجود دارد ) ولی امکان چاپ اختصاصی تمامی کتاب های زبان اصلی که نسخه ی الکترونیکی آنها توسط ناشر آن منتشر شده در مجموعه اینجاپلاس وجود دارد.