|

معرفی بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز به همراه لینک دانلود و فیلم آموزشی

شاید از اینکه کتاب های الکترونیکی همیشه همراهمان هستند لذت میبریم. اما برای خواندن آن ها نیاز به یک نرم افزار کمکی در ویندوز داریم. نرم افزاری که به ما حس و حال یک کتابخانه ی فیزیکی را بدهد. حتی بتوان جدا از دسته بندی کتاب ها، محتوای آن ها را هم جستجو و علامت گذاری کرد. دسترسی سریع به بخش های علامت گذاری شده یا بخش های مختلف کتاب هدیه ایست که تکنولوژی برایمان به ارمغان آورده است. در این مقاله یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت کتاب های الکترونیکی را به شما معرفی می کنیم.
بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز Icecream Ebook Reader

Icecream Ebook Reader کتاب خوان همه فن حریف ویندوز

با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن نسخه الکترونیکی کتاب ها، دیگر محدودیتی در حمل و یا خواندن کتاب ها نداریم و می توانیم کتاب خانه ای بزرگ را همیشه همراه خود داشته باشم. اگر به دنبال نرم افزار کتاب خوان عالی برای ویندوز هستید، Icecream Ebook Reaer قطعاً می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. کافیست کتاب های الکترونیکی خود را با یک کلیک و به راحتی وارد نرم افزار کنید. 

 

وارد کردن کتاب ها در نرم افزار کتاب خوان ویندوز

بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز

برای وارد کردن کتاب ها کافیست از منوی Add book اقدام کنید. Ebook Reaer Pro از فرمت های : epub, fb2, mobi, pdf, cbr, cbz, txt پشتیبانی می کند. شما می توانید یک یا چند کتاب را به صورت همزمان انتخاب کنید.

دسته بندی کتاب ها

بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز

اگر مرتب بودن کتاب ها برایتان مهم است می توانید با انتخاب گزینه ی Add new category دسته ی دلخواهتان را ساخته و با کشیدن و رها کردن ( drag and drop ) کتاب ها را در دسته های مورد نظرتان قرار دهید. 

معرفی ابزارهای Ebook Reader Pro

بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز
  1. با انتخاب این گزینه می توانید کتاب را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید. همچنین می توانید با فشردن کلید F11 بر روی صفحه کلید این حالت را فعال و یا غیر فعال نمایید.
  2. برای دسترسی به فهرست کتاب از این گزینه استفاده کنید. 
  3. در هر صفحه ای که قرار دارید می توانید با انتخاب این گزینه صفحه مورد نظر را به لیست بوکمارک هایتان اضافه کنید. این کار به شما اجازه می دهد صفحات مهم را نشانه گذاری کرده و در آینده به آن ها مراجعه کنید.
  4. برای مشاهده ی یادداشت هایی که به کتاب ها اضافه کرده اید می توانید از این گزینه استفاده کنید. اگر تعداد یادداشت ها زیاد بودند جای نگرانی نیست، می توانید از امکان جستجوی یادداشت ها استفاده کنید.
  5. این گزینه می تواند برای بزرگ و یا کوچک کردن فونت کتاب مورد استفاده قرار گیرد.
  6. اگر دوست دارید فاصله ی بین خطوط کتاب را کمتر و یا بیشتر کنید، این گزینه برای شما کاربرد خواهد داشت.
  7. این گزینه متن کتاب را در حالت یک ستونه و دو ستونه قرار می دهد. اگر مایلید طول متون کم تر باشد می توانید از حالت دو ستونه استفاده کنید.
  8. از این گزینه می توانید برای محافظت از چشمانتان در شرایط نوری مختلف مانند شب و یا روز استفاده کنید. با تغییر رنگ های پس زمینه کتاب و نوشته ها، می توانید به حالت ایده عالتان برسید. 

اضافه کردن یادداشت به کتاب در نرم افزار کتاب خوان ویندوز

بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز

می توانید به صورت نامحدود به متن کتاب هایتان یادداشت اضافه کنید. کافیست قسمتی از متن را انتخاب کنید. یک منو به صورت خودکار باز می شود. با انتخاب گزینه Add note، یک کادر زرد رنگ نمایش داده می شود. یادداشت خود را تایپ کرده و برای ثبت، بر روی پس زمینه کتاب و خارج از کادر یادداشت کلیک کنید.

اضافه کردن هایلایت

بهترین نرم افزار کتاب خوان ویندوز

بعد از انتخاب متن، از منویی که به صورت خودکار باز می شود، با انتخاب دایره ها رنگی می توانید هایلایت با رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید.  

ویدیو آموزشی کار با نرم افزار کتاب خوان ویندوز

ویژگی های اصلی Ebook Reader Pro :

دانلود نرم افزار

برای دانلود کلیک کنید

رمز فایل فشرده : injaplus.ir

دیدگاهتان را بنویسید